Doradztwo audytowe i optymalizacja druku - KC Consulting

Serwis urządzeń biurowych

Urządzenia do drukowania, skanowania i kopiowania materiałów stanowią podstawowy element wyposażenia przestrzeni biurowej. Ich awaria uniemożliwia wykonanie wielu działań w firmie. Jak temu zapobiec? Co zrobić, gdy pojawi się jakiekolwiek uszkodzenie? Serwis drukarek, kopiarek i kserokopiarek to miejsce, gdzie uzyskasz kompleksową pomoc. Odwiedź placówkę KC w Poznaniu i przedstaw nam swój problem. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową diagnostykę i wyeliminujemy usterkę tak szybko, jak będzie to możliwe!

Sprzedaż urządzeń biurowych

Co proponujemy w ramach naszej działalności serwisowej?

Działalność firmy KC skupia się na pomaganiu firmom i instytucjom w codziennej realizacji zadań biurowych. Nasze wsparcie objawia się pełnozakresową opieką nad sprzętem. Realizujemy obsługę serwisową drukarek, kopiarek i kserokopiarek, utrzymując je w nienagannej sprawności. W serwisie KC podejmujemy działania, aby wyprzedzić ewentualną awarię. Specjalizujemy się w przeglądach technicznych urządzeń najpopularniejszych producentów. Dzięki temu doskonale wiemy, jakie podzespoły zużywają się szybciej i wymagają cyklicznej wymiany.

Naprawiamy drukarki atramentowe i laserowe. Serwisujemy profesjonalne kopiarki, które w warunkach biurowych często są eksploatowane do granic swoich możliwości. Zajmujemy się również weryfikacją usterek i eliminacją uszkodzeń w urządzeniach wielofunkcyjnych, takich jak kserokopiarki z funkcją skanowania dokumentów.

Obsługujemy sprzęt następujących marek:

Zdajemy sobie sprawę, że czas naprawy ma dla naszych klientów decydujące znaczenie. W serwisie w Poznaniu gwarantujemy ekspresową ocenę stanu technicznego dla danego modelu drukarki. Następnie kontaktujemy się z zamawiającym w celu przedstawienia informacji o proponowanych metodach serwisowania kopiarki. W przypadku skomplikowanych uszkodzeń kserokopiarek, zawsze udostępniamy szacunkowy kosztorys, na podstawie którego klient podejmuje decyzję o przystąpieniu bądź rezygnacji z naprawy.

Uważamy, że nie ma takiego problemu, jakiego nie dałoby się rozwiązać! KC to serwis drukarek, który słynie z indywidualnego podejścia do klienta i pełnego zaangażowania w proces usuwania usterki. Staramy się znaleźć faktyczną przyczyną awarii i dotrzeć do źródła nieprawidłowego działania urządzenia biurowego. Skontaktuj się z nami i opisz nam swoją sytuację. My zajmiemy się diagnozą kopiarki lub kserokopiarki i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby przywrócić jej fabryczną sprawność.

Jakie typy awarii zdarzają się najczęściej w przypadku drukarek biurowych?

Zastanawiasz się, co sprawia, że Twój sprzęt biurowy nagle odmawia posłuszeństwa? Jakie są najczęściej spotykane uszkodzenia drukarki, kopiarki lub kserokopiarki, których naprawy podejmujemy się w naszym serwisie? Oto kilka przykładów problemów, z którymi borykają się użytkownicy profesjonalnych sprzętów:

Jeśli niepokojące objawy wystąpiły kilka razy z rzędu, czas oddać urządzenie do serwisu. Zwlekanie z naprawą często prowadzi do całkowitego zniszczenia wewnętrznych podzespołów, co znacznie zwiększa koszty lub całkowicie uniemożliwia przywrócenie drukarki, kopiarki lub kserokopiarki do pierwotnej sprawności. Odwiedź nasz punkt napraw w Poznaniu i zyskaj fachowe wsparcie techniczne.

Wynajem urządzeń biurowych

Serwis kserokopiarek w Poznaniu — co nas wyróżnia?

Dlaczego warto nam zaufać? Jakie działania zapewniły nam ugruntowaną pozycję na rynku usług naprawy drukarek, kopiarek, kserokopiarek i innych urządzeń biurowych? Serwis KC buduje swoją renomę na indywidualnym podejściu do zlecających naprawę i gruntownym przygotowaniu technologicznym. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą o poszczególnych rodzajach urządzeń. Zbudowaliśmy zaawansowane zaplecze serwisowe, które pozwala nam wyeliminować większość usterek na miejscu.

Przykładamy ogromne znaczenie do transparentności w kwestii kosztów. Zawsze informujemy klientów o przewidywanych wydatkach związanych z naprawą. Jakiekolwiek zmiany w wycenie (np. wynikające z wykrycia dodatkowej usterki) zawsze wymagają komunikacji z serwisem i akceptacji ze strony zamawiającego usługę.

Kopiarki, kserokopiarki lub skanery są podstawą w Twojej biurowej codzienności? Odwiedź nasz serwis drukarek w Poznaniu i skorzystaj z usługi personalizowanej pod kątem Twoich potrzeb.

Serwis drukarek i kserokopiarek — zakres naszych usług

Chcesz wiedzieć, jakie działania podejmujemy, aby Twoje urządzenia działały bez zarzutu? Opieka techniczna w firmie KC polega m.in. na następujących procedurach serwisowych:

KC to zaufany serwis kopiarek w Poznaniu, w którym nigdy nie szukamy dróg na skróty. Każdą awarię analizujemy z różnych stron i staramy się wyeliminować problem u jego źródła. Drukarki i kserokopiarki charakteryzują się skomplikowaną budową, jaka czasami prowadzi do uciążliwych problemów. Warto wówczas zwrócić się o pomoc do ekspertów z serwisu KC, którzy przeprowadzą gruntowną diagnostykę.

Kompleksowa obsługa gwarancyjna sprzętu drukującego

Ważną gałęzią działalności naszej firmy jest również kompleksowa obsługa gwarancyjna. Pomożemy Ci zadbać o drukarki i kopiarki biurowe zgodnie z zaleceniami danego producenta. W przypadku konieczności naprawy podlegającej pod gwarancję zrealizujemy wszystkie czynności, ściśle przestrzegając procedur konkretnej marki.

Odwiedź nasz serwis kserokopiarek w Poznaniu. Zaufaj specjalistom, dla których urządzenia drukujące nie mają żadnych tajemnic. Służymy wsparciem technicznym już na etapie diagnozowania usterki. Na bieżąco informujemy o postępach prac naprawczych. Korzystamy z najlepszych podzespołów, jakie zapewniają bezawaryjną pracę sprzętu biurowego przez kolejne lata. Zapraszamy do współpracy!