Doradztwo audytowe i optymalizacja druku - KC Consulting

Sprzedaż urządzeń biurowych

Zależy Ci na sprawnym drukowaniu, skanowaniu i kopiowaniu dokumentów? Dobre sprzęty biurowe to podstawa. Naszą specjalizacją jest sprzedaż drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie wyposażenie biura i szybko zrealizujemy Twoje zamówienie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży doskonale rozumiemy potrzeby zgłaszających się do nas klientów. Obsługujemy zarówno niewielkie firmy, jak i duże korporacje. Proponujemy produkty sprawdzonych marek i dbamy o opłacalność inwestycji. Przekonaj się, dlaczego oferowana przez nas sprzedaż drukarek w Poznaniu jest często polecana przez przedsiębiorców.

Sprzedaż urządzeń biurowych

Pomagamy wybrać drukarki i kserokopiarki

Na rynku dostępne są różnorodne urządzenia biurowe i wybór nie jest prosty. Jaka drukarka i kserokopiarka będą najlepsze? Przy zakupie warto skorzystać z porad specjalistów. Weźmiemy pod uwagę nie tylko funkcje sprzętu i sposób jego działania, ale także budżet, jakim dysponujesz oraz indywidualne potrzeby pracowników biura. Trzeba pamiętać, że koszty nie kończą się na zakupie urządzenia. Ich użytkowanie wiąże się ze stałymi wydatkami na materiały eksploatacyjne, takie jak atrament i papier biurowy. W naszym systemie sprzedaży uwzględniamy możliwości finansowe klienta. Pomagamy dobrać tanie, a zarazem funkcjonalne rozwiązania. Niższa cena może iść w parze z wysoką jakością druku i skanowania. Wystarczy nawiązać z nami współpracę, by przekonać się o tym w praktyce.

Profesjonalna sprzedaż drukarek i kserokopiarek rozpoczyna się od konsultacji. Zadajemy pytania, dzięki którym łatwiej nam określić wymogi określonego biura. Musimy rozważyć między innymi natężenie pracy sprzętów i liczbę obsługujących je pracowników. Osoby przebywające w biurze muszą mieć łatwy dostęp do urządzeń. Aby uniknąć sytuacji, w której do sprzętu biurowego ustawia się kolejka, co powoduje opóźnienia w pracy, trzeba kupić większą ilość drukarek, faksów i kserokopiarek. Na szczęście stworzenie funkcjonalnej infrastruktury biura możliwe jest w korzystnej cenie.

Urządzenia biurowe najwyższej jakości

Przedsiębiorcom zależy na wysokiej jakości wyposażeniu firmy. Planując sprzedaż kserokopiarek w Poznaniu, upewniliśmy się, że mamy dostęp do najlepszych sprzętów i zatrudniamy fachowców, którzy wiedzą wszystko na ich temat. Firmowe dokumenty muszą być drukowane, skanowane i kopiowane bezbłędnie, z zachowaniem optymalnej wyrazistości tekstu i grafik. Jednocześnie urządzenia biurowe powinno łatwo się obsługiwać, by poradził sobie z nimi każdy pracownik. Wśród najpopularniejszych marek drukarek można wymienić Canon, Brother, Epson i HP. Która z nich najlepiej sprawdzi się w Twoim biurze? Poznaj odpowiedź na to pytanie.

Sprzedaż drukarek dla firm

Technologie nieustannie się zmieniają, więc do katalogu sprzedaży regularnie wprowadzamy nowości. Jakie funkcje mają nowoczesne drukarki? Są to urządzenia wielofunkcyjne, które spełniają oczekiwania różnych użytkowników przestrzeni biurowej. Niektóre modele pozwalają na obsługę formatu A3, co stwarza ciekawe możliwości w zakresie tworzenia ofert i prezentacji. Dużym ułatwieniem dla pracowników biura jest łączność bezprzewodowa. Z drukarką można połączyć się przez WiFi, dzięki czemu da się z niej skorzystać szybko, za pośrednictwem różnych komputerów, tabletów, a nawet smartfonów.

Przy drukowaniu dużej ilości dokumentów warto zdecydować się na sprzęt wielonakładowy. Można umieścić w nim kilkaset arkuszy papieru, a jeden zestaw wkładów wystarcza na zadrukowanie nawet około 20 000 stron. Osoby odpowiedzialne za sprzedaż drukarek biurowych w naszej firmie, przedstawiają wszystkie informacje na temat potrzebnych materiałów eksploatacyjnych i kosztu ich zakupu. Wyjaśnią też, jak wykorzystać potencjał sprzedawanego sprzętu.

Wynajem urządzeń biurowych

Sprzedaż kserokopiarek do biura

W ofercie uwzględniliśmy również wysokiej jakości urządzenia do kopiowania dokumentów. Zapewniamy sprzedaż kserokopiarek w korzystnej cenie. Proponowane sprzęty biurowe są wydajne i ekonomiczne. Jednym z kluczowych parametrów jest prędkość druku. Jeśli kopiujesz duże ilości dokumentacji, przydatne będą modele pracujące szybko, zadrukowujące co najmniej 20 stron w ciągu jednej minuty. Do najpopularniejszych producentów kserokopiarek zaliczają się Canon, Sharp, Konica Minolta. Sprawdzoną technologią jest na przykład elektrostatyczne kopiowanie laserowe.

Zamówisz u nas sprzęty z automatycznym podajnikiem i funkcją druku dwustronnego. W sprzedaży znajdują się modele urządzeń pracujących na papierze o różnej gramaturze, z wieloma trybami wykończenia. Użytkownik kserokopiarki może wybrać na przykład opcję sortowania, zszywania, dziurkowania, broszurowania. Najnowsze urządzenia biurowe pozwalają na wstawianie rozdziałów, powtarzanie, nakładanie i pieczętowanie obrazu.

Konfiguracja urządzeń biurowych

Nasze usługi obejmują audyty systemów druku. Dobrze wiemy, jak powinno wyglądać dobrze zorganizowane pod kątem drukowania, kopiowania i skanowania biuro. Współpracując z nami, zyskujesz więcej niż sprzedaż urządzeń biurowych. Pomożemy Ci właściwie zarządzać drukarkami, kserokopiarkami i innymi sprzętami. Efektami współpracy będą:

Posiadane przez Ciebie sprzęty muszą zostać odpowiednio zintegrowane i skonfigurowane. Zapewniamy drukarki i kserokopiarki kompatybilne z każdym systemem operacyjnym. Specjalizujemy się również w serwisowaniu sprzedawanych produktów.

Sprzedaż drukarek i kserokopiarek w Poznaniu

Chcesz kupić tanie, a zarazem profesjonalne i wydajne urządzenia biurowe? Zgłoś się do nas. Obsługujemy duże i małe przedsiębiorstwa z Poznania i okolic. W katalogu sprzedaży uwzględniliśmy wyroby najlepszych marek, które doskonale sprawdzają się przy intensywnej pracy w biurze. Doradzimy Ci, jak szybko drukować i kopiować, zachowując właściwe parametry druku. Zaufaj doświadczeniu specjalistów i postaw na nowoczesne drukarki i kserokopiarki dopasowane do potrzeb Twojej firmy.